• Wpisów: 39
  • Średnio co: 57 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 18:23
  • Licznik odwiedzin: 2 555 / 2284 dni
 
kpoplover
 
Hej. Jestem YooNa. Koreą interesuję się już od 2 lat i chciałam się podzielić moją wiedzą z innymi. Nie będę często pisać ale postaram się przynajmniej raz na tydzień-dwa coś tu wstawić.

Ogólnie zawsze chciałam mieć swojego bloga. Miałam już dwa co prawda ale zazwyczaj kończyło się tym, że napisałam dwa posty i to był koniec. Obiecuję jednak, że tak nie będzie, gdyż zmieniłam się ;D. No i jak to w praktyce bywa osoba która ma dużo na głowie prędzej znajdzie czas niż taka, która się obija, a ja na głowie mam dużo muszę przyznać się szczerze, bo zaczęłam liceum... No ale znajdę dla Was czas. Słowo.

A teraz o czym będzie blog.
Ogólnie to będę wstawiać tu nowinki z świata k-popu. Często będę wam pewnie coś polecać, np jakieś stronki. Może odważę się napisać coś o stylach w modzie, ale przede wszystkim nastawiam się na muzykę. Zaczęłam też kurs koreańskiego więc może od czasu do czasu czegoś was nauczę. Jestem też nastawiona na wasze propozycje. Możecie zadawać mi pytania (jeśli będę w stanie to na nie odpowiem). Możecie też dzielić się swoimi doświadczeniami, a nawet mogę udostępniać wasze prace jeśli zechcecie. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie śmiało. Jako, że jestem początkująca to będzie tu pewnie dużo błędów i niedoskonałości, ale z czasem to ogarnę ;)

Nie możesz dodać komentarza.